ФОПів використовують - економіст розкритикував протести проти касових апаратів

Парламент пішов підприємцям назустріч, але акції тривають, це говорить про те, що мета - не касові апарати, вважає Андрій Новак

ФОПів використовують - економіст розкритикував протести проти касових апаратів

Протести фізичних осіб-підприємців проти обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій - це політична акція.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав економіст Андрій Новак.

"В цьому випадку шкурка вичинки не варта. Подумаймо: питання касових апаратів і штурм парламенту. Чи можна поставити на одні терези ці дві проблеми? Я думаю, що установка касових апаратів абсолютно нормальна і давно вже відбулася в усіх цивілізованих країнах, це не може бути предметом таких масштабних акцій", - сказав Новак.

Читайте також: Страждає білий бізнес — експерт розповів, кому можна відкласти введення касових апаратів

Популярні відео

Економіст не заперечує, що потрібно підтримувати підприємців, але категорично проти того, щоб їх використовували.

"Зараз я бачу тільки використання ФОПів. Ми бачимо, що парламент пішов назустріч і відстрочив введення касових апаратів - це те, чого вимагали протестувальники, вірніше, їхні організатори. І, попри це, протести все одно тривають. А це означає, що вони були добре організовані, сплановані, і мета - не касові апарати, а розхитати внутрішню політичну ситуацію в Україні, просто використавши цю тему касових апаратів, використавши тему ФОПів", - сказав економіст.

Читайте також: Не можна зупинятися — підприємці про закон щодо касових апаратів

На думку Новака, "це на 95% політична акція, і на дуже невеликий відсоток - дійсно економічна проблематика".

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від фракції "Слуга народу" Марія Мезенцева розповіла, що ухвалений Верховною Радою законопроєкт №4439-д про відстрочку обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО, касових апаратів) став результатом компромісу усіх фракцій.

Джерело Україна 24 Теги