"Все нормально": Гордон пояснив ситуацію з топ-відео YouTube в Україні

Журналіст вважає, що вихідці з України створюють значну частину російськомовного відео в YouTube

"Все нормально": Гордон пояснив ситуацію з топ-відео YouTube в Україні

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" висловив думку, що значна частина російськомовного контенту в YouTube створена українцями.

Таким чином він відповів на запитання, чому в YouTube дуже мало українського топ-контенту.

"Думаю, що якщо подивитися, скільки серед виробників топ-контенту українців або вихідців з України, виявиться все нормально. Просто українці розсіяні по світу, як євреї свого часу. Вони їдуть в різні країни, домагаються там успіху, і це відбувається вже багато років. Тому що внаслідок малозрозумілих для мене причин наша батьківщина не береже свої таланти, не тримається за них, а з легкістю відпускає й услід навіть не сплакне", - сказав Гордон.

Читайте також: "Чистий сепаратизм": Гордон назвав важливий нюанс у скандалі на Закарпатті

Популярні відео

Як приклад журналіст навів російську естраду.

"Це стосується багатьох. Навіть якщо взяти російську естраду, ми там знайдемо величезну кількість киян і українців. Перерахуємо: Клара Новікова, Наташа Корольова, Люба Успенська, Таня Овсієнко, Лоліта Мілявська, Олександр Цекало - це тільки кияни, і то не всі. Якщо піти далі - Ігор Крутий, Олександр Сєров, Валерій Меладзе, тільки почни перераховувати. А скільки композиторів, поетів", - сказав Гордон.

Читайте також: Такого не дозволяв собі ніхто - Гордон розповів, як вилаяв Путіна на всю Росію

На його думку, майже всі представники російської естради - колишні громадяни України або вихідці з України.

"Якщо копнути - російська естрада відсотків на 70 точно складається з українців. Так і у всіх сферах. Люди їхали звідси, оскільки нікому не були потрібні, і домагалися успіху в Москві, Вашингтоні, Берліні", - сказав Гордон.

Зазначимо, що 1 грудня Google представив ТОП-10 відео в YouTube, які набрали в Україні найбільшу кількість переглядів у 2020 році. За даними Google, найбільше українці дивилися розважальні відео та інтерв'ю з відомими людьми. Зокрема, до десятки потрапило інтерв'ю Гордона з ексглавою Офісу президента України Андрієм Богданом.

Джерело Україна 24 Теги