"Чистий сепаратизм": Гордон назвав важливий нюанс у скандалі на Закарпатті

Інцидентом має впритул зайнятися СБУ, вважає журналіст

"Чистий сепаратизм": Гордон назвав важливий нюанс у скандалі на Закарпатті

Скандальний відеоролик, в якому депутати Сюртовської ОТГ на Закарпатті виконують гімн Угорщини, є "чистим сепаратизмом" і свідчить про слабкість України як держави.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Все це говорить про слабкість України як держави. Мені важко це вимовляти, але це правда... Виступити Україні конкретно треба і розповісти, що до чого. Слабкість", - сказав журналіст.

Читайте також: Це неприпустимо — в Авакова висловилися про гучний скандал на Закарпатті

Популярні відео

Також Гордон оцінив поради глави МЗС Угорщини Петера Сійярто угорцям Закарпаття, за кого голосувати на місцевих виборах в Україні.

"Коли Україна була сильна, жоден Орбан, жоден Сійярто так не дозволяли собі виступати й говорити. Я не уявляю собі, щоб при Кучмі хтось так міг собі дозволити висловлюватися. Я не уявляю, щоб при Кучмі СБУ не зайнялася б впритул цим сепаратизмом. Це чистий сепаратизм, причому підігрівається, впевнений, з Росії, з огляду на відносини Путіна та Орбана. Орбан це взагалі агент впливу Росії, як Додон у Молдові, Земан у Чехії", - заявив він.

Читайте також: "Угорщина завжди так реагує": в "Слузі народу" розповіли про дипломатичний скандал

Нагадаємо, СБУ провела на Закарпатті обшуки у функціонерів одного з угорських благодійних фондів, яких підозрюють у порушенні державного суверенітету України. МЗС Угорщини засудило такі дії України й викликало українського посла для пояснень.

Одночасно в мережі з'явилося відео, на якому депутати Сюртовської ОТГ разом з головою громади після присяги співали угорський гімн.

Джерело Україна 24 Теги