Гордон пояснив, кого і за що ненавидить у Росії

За словами журналіста, держава РФ вчинила з Україною "по-скотськи"

Гордон пояснив, кого і за що ненавидить у Росії

Відомий український журналіст Дмитро Гордон розповів, за що ненавидить державу РФ і її керівництво.

Про це журналіст розповів в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я прекрасно ставлюся до росіян, повторю ще раз, я обожнюю велику російську культуру і велику російську мову. І я ненавиджу державу Росія і керівників цієї держави, які по-скотськи вчинили стосовно моєї батьківщини", - заявив Гордон.

Читайте також: "Справжній патріот України": Гордон розповів, як Віктюк перехитрив росіян

Популярні відео

Журналіст зазначив, що його "постійно цитують на російських каналах".

"Це чудово, тому що багато росіян, які ще перебувають під впливом догм, що нав'язуються їм російським телебаченням, можуть прокинутися, задуматися, що не так все, як їм кажуть, що нахабно брешуть геббельсівські послідовники", - сказав він.

Він також додав, що держава Росія багато зробила для того, щоб в Україні відвернулися від неї:

"Я не люблю державу Росія, дуже не люблю. У слові "ненавиджу" - воно якесь пишномовне - в ньому іноді відчувається фальш, але я ненавиджу державу Росія. За хамство великодержавне, за шовінізм великодержавний. Не розібравшись у себе вдома, не зробивши щасливим життя своїх громадян, вони лізуть в інші країни насаджувати свій неправильний спосіб життя. Ось за це і ненавиджу. Спочатку дайте щастя своєму народу, російському, а потім розповідайте іншим, яке воно, щастя. Чого ви тоді лізете до інших народів?".

Читайте також: Гордон "живцем поховав" знаменитого росіянина

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як у прямому ефірі російського телебачення назвав злочинцем президента РФ Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги