"Дурніше вигадати неможливо": Гордон жорстко розкритикував локдаун в Україні

Коронавірус показав недоліки української влади, вважає журналіст

"Дурніше вигадати неможливо": Гордон жорстко розкритикував локдаун в Україні

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розкритикував посилення карантину і запровадження жорсткого локдауну в Україні.

"Нічого дурнішого, ніж придумати локдаун, вже неможливо. Це такий удар буде по малому і середньому бізнесу, по людях, які й так ледве виживають, по бюджетах міст - вони знову недоберуть величезні гроші, і все це відіб'ється знову на нас. Коронавірус, крім того, що приніс стільки бід здоров'ю українців, ще й оголив абсолютну дурість нашої влади. Бо інакше ніж дурістю, якщо не тупістю, введення то локдауну, то карантину вихідного дня, то знову локдауну я назвати не можу", - заявив Гордон.

Читайте також: Посилення карантину: нардепка пояснила, що таке інтелектуальний локдаун

Популярні відео

Журналіст вважає, що якщо центральна влада запровадить локдаун, і його не виконуватимуть регіони, "через дуже невелику кількість часу це може призвести до перезавантаження всієї влади, включаючи президента".

"Я сказав жорстку річ, але я відповідаю за те, що я кажу. Ще раз повторю: якщо центральна влада запровадить локдаун, а регіони відмовляться його виконувати, дивлюся на кілька ходів вперед, це може призвести до перезавантаження всієї центральної влади, включаючи президента. Крапка", - підкреслив він.

Читайте також: Ще 20% і ми захлинемося - Арахамія про епідемію коронавірусу

Раніше лікар-епідеміолог Андрій Александрін в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що впровадження жорсткого локдауну на новорічні свята "не має жодного епідеміологічного сенсу".

Джерело Україна 24 Теги