"Помирав на очах у лікарів": у лікарні на Буковині сталася трагедія

Пацієнт у лікарні майже годину марно чекав на медичну допомогу

"Помирав на очах у лікарів": у лікарні на Буковині сталася трагедія

У Чернівецькій області в райцентрі Вижниця пацієнт помер у приймальному відділенні районної лікарні. Він майже годину просидів під кабінетом, чекаючи своєї черги на рентген, і йому стало зле.

Як повідомляє у своєму сюжеті телеканал "Україна 24", чоловік помирав просто на очах у лікарів. Лише коли свідки інциденту почали кликати на допомогу, медики звернули увагу на пацієнта.

Як розповів свідок трагедії, місцевий житель Роман Данищук, він побачив, що чоловік непритомніє, і взявся нести пацієнта у приймальний покій.

"Коли я заніс, то там були лікарі. Вони зразу мене побачили й порозбігалися. Десь 5-10 хвилин приблизно він так лежав, вони лише бігають і лише в руках телефон тримають… Це жах. Просто людина померла в мене на очах", - повідомив Данищук.

Читайте також: У Черкасах жінка через коронавірус народила на вулиці: чоловік розповів подробиці

Популярні відео

Весь цей час біля чоловіка була його дружина. Жінка незадоволена тим, що відео смерті її чоловіка потрапило в інтернет, а от до лікарів претензій не має.

Вона розповіла, що померлому Василеві Климу було 65 років. На здоров’я чоловік скаржився часто, мав багато хвороб. У цій лікарні його не раз рятували. Цими вихідними чоловікові стало геть зле – дуже болів живіт. Але по допомогу до лікарні вирішили звернутися аж у понеділок.

"Ми невчасно прийшли. А лікарі зробили все, що могли", - каже вона.

У Чернівецькій облдержадміністрації створили контрольно-експертну комісію, яка детально вивчатиме всі обставини інциденту від моменту надходження пацієнта до лікарні до моменту смерті. У поліції порушили кримінальне провадження за фактом даної смерті.

Читайте також: Коронавірусний скандал у Миколаєві: сім'ї померлої лікарки відмовили в компенсації

Лікарі розповіли, що пацієнт лікувався у цій медустанові понад 25 років, а помер через те, що раптово відкрилася виразка шлунка, яка тривожила його вже кілька днів. Вони запевняють, що спрогнозувати й врятувати чоловіка від раптової смерті було неможливо.

Раніше у Жовкві Львівської області в реанімації місцевої лікарні померли двоє людей на штучній вентиляції легенів, коли в установі пропала електроенергія.

Джерело Україна 24 Теги