"Це космос": ведучі каналу "Україна 24" про запуск інноваційної студії 360°

Нова студія "Новинної Групи Україна" обладнана за останнім словом техніки з урахуванням новітніх світових стандартів

"Це космос": ведучі каналу "Україна 24" про запуск інноваційної студії 360°

«Новинна Група Україна» анонсувала нову сучасну студію 360°. Ведучі загальнонаціонального каналу «Україна 24» поділилися враженнями й розповіли про перший ефір в інноваційній студії.

«Коли вперше побачила студію, виникло відчуття, ніби це космічний корабель. Оскільки все виглядає масштабно, надсучасно і краще, ніж у конкурентів. Найголовніше те, що поруч команда однодумців, з якими не страшно підкорювати нові горизонти», — поділилась ведуча «Сьогодні. Ранок» Олена Чабак.

Ведуча «Сьогодні. Ввечері» Олена Цинтила детально розповіла про створення студії: 

«Наша студія — це космос. У прямому сенсі. Йдеться про раціональне використання кожного сантиметра площі: все рухається, змінюється. 500 годин монтували цей космос, аби ми були ще ближчими до глядача. І використали всі технічні можливості та журналістські важелі, щоб кожен отримав максимум оперативної та корисної інформації». 

Нагадаємо, нова студія «Новинної Групи Україна» обладнана за останнім словом техніки з урахуванням новітніх світових стандартів. Надсучасне устаткування доставляли з 10 країн, серед яких США, Японія, Китай, Німеччина, Польща, Італія, Іспанія, Корея, Чехія і Тайвань.

Катерина Федотенко, ведуча «Сьогодні. Ввечері», коли побачила студію, була дуже вражена:

«Масштабно і вражаюче — це перше, що подумала, коли побачила нову студію. Я щаслива бути частиною неймовірної та професійної команди, для якої немає нічого неможливого. Побудувати студію за 500 годин? Без проблем. Зібрати найновішу техніку з різних куточків світу? Будь ласка! Це мотивує та надихає працювати ще більше».

«Студія схожа на зореліт зі «Стар Треку». Динамічна — це не те слово, бо тут рухається не тільки камера, але й стіл з підлогою. Таким чином одне приміщення перетворюється у кілька різних локацій з неймовірним світлом, декораціями, ведучими та камерами. Крутішого дизайнерського рішення я ще не бачив!», — розповів ведучий «Сьогодні. Ввечері» Микита Міхальов.

Джерело Україна 24 Теги