Локдаун в Україні: в РНБО чітко сказали, чи буде він

Секретар РНБО повідомив останню інформацію щодо введення повторного локдауну в Україні

Локдаун в Україні: в РНБО чітко сказали, чи буде він

Секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі каналу "Україна 24" підтвердив інформацію, що локдаун в Україні буде, але дати поки немає.

"Впровадження локдауну обговорюється вже не вперше. Локдаун, який ми ввели минулого разу, дав свої результати. Ми змогли підготуватися до процесів, які нас чекали щодо ковіду. Все залежатиме від того, яку ми будемо мати інформацію для аналізу найближчими днями", — сказав він.

Читайте також: Є дві дати локдауну — політолог розповів подробиці

За словами Данілова, поки триває обговорення щодо термінів введення локдауну.

"Локдаун в Україні точно буде. Зараз одне питання, коли - в грудні чи з 2 січня. Йде дискусія з фахівцями з цього питання. Вчора у Володимира Зеленського пройшла велика нарада, яка тривала досить довго. Те, що локдаун буде, — 100%. Але я хочу підкреслити, що це залежить від нашого населення і від того, як ми будемо ставитися один до одного і дотримуватися рекомендацій", — сказав він.

Читайте також: Карантин вихідного дня не дав ефекту: лікар назвав єдиний спосіб боротьби з COVID-19

Популярні відео

Секретар РНБО підкреслив, що ситуацією з епідемією повинна активно займатися влада на місцях.

"Є регіони, де сьогодні ситуація непроста — Київ, Дніпро, Одеса та інші. А є території, де сповільнено поширення епідемії. Сьогодні у нас вже обрані нові органи самоврядування. В РНБО йде моніторинг того, що відбувається в місцевих радах, і ми дуже здивовані, чим вони займаються. Вони роблять все що завгодно, крім з'ясування ситуації, що відбувається з коронавірусом на їхніх територіях. Всі мери, депутати місцевих рад повинні бути залучені до цього процесу - це наше спільне завдання", — сказав він.

Раніше міністр Кабміну Олег Немчінов розповів, від чого залежить рішення про інтелектуальний карантин і локдаун.

Джерело Україна 24 Теги