Інтелектуальний карантин: в Кабміні розповіли, коли ухвалять рішення

Міністр Кабміну Олег Немчінов розповів, від чого залежить рішення про інтелектуальний карантин і локдаун

Інтелектуальний карантин: в Кабміні розповіли, коли ухвалять рішення

В Україні можуть ввести інтелектуальний локдаун. Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов в ефірі каналу "Україна 24" відповів на запитання, чим він відрізняється від адаптивного карантину і що чекає українців у вихідні.

"Складно коментувати те, що ще не затверджено. Ми чекаємо офіційних висновків МОЗ за підсумками трьох тижнів карантину вихідного дня, і вже на підставі цього ухвалюватимуться подальші рішення.

За результатами аналізу Секретаріату РНБО, є по тижнях явне зниження активності у вихідні, а якщо подивитися статистику щодо зростання кількості захворюваності, щотижневі показники говорять про те, що йде суттєве уповільнення і практично стабілізація кількості українців, які захворіли та виявлені з коронавірусною інфекцією. Я думаю, що ми завтра побачимо пропозиції Міністерства охорони здоров'я і відповідно до них ухвалюватимемо рішення", — сказав він.

Читайте також: Ляшко розповів, що потрібно для запровадження локдауну в Україні

Популярні відео

Також Немчінов прокоментував інформацію про ймовірність повного локдауну.

"Припинення економічної активності розглядається, але воно може бути скориговано за підсумками тієї чи іншої сфери. Це стосується, наприклад, креативної сфери, діяльність якої припинено у вихідні дні", — сказав він.

Раніше позафракційна народна депутатка Вікторія Гриб пояснила, що таке інтелектуальний локдаун.

Джерело Україна 24 Теги