Ляшко розповів, що потрібно для запровадження локдауну в Україні

Політик зазначив, що не можна посилювати карантин без компенсації для бізнесу

Ляшко розповів, що потрібно для запровадження локдауну в Україні

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що при запровадженні жорсткого локдауну в Україні Кабмін має забезпечити фінансову підтримку тим, хто найбільше постраждав від посилення карантину.

"Думаю, що кількість людей, які хворіють, значно більша (ніж офіційна статистика - ред.). І ми не бачимо реальних цифр з однієї причини - тому, що тестування платне, за великі гроші. Хто заплатить 1000-1500 грн за те, щоб зробити тест? Люди не заплатять. І саме тому вони ходять, переносять цю хворобу, і навіть можуть не знати, тому що багато переносять безсимптомно", - сказав Ляшко.

Читайте також: Кабмін пішов назустріч ФОПам, що постраждали від карантину: хто отримає допомогу

Популярні відео

Політик пояснив, як він ставиться до ідеї повного локдауну в Україні:

"Я проти локдауну, бо він вбиває економіку, забирає в людей зарплату. Але в результаті того, що за минулі 8 місяців пандемії влада нічого не зробила, і фактично втрачено час, зараз немає іншого виходу, виходячи з божевільних темпів захворюваності".

Читайте також: "Економіка лусне": Саакашвілі жорстко розкритикував карантин вихідного дня

При цьому політик підкреслив, що "не можна робити локдаун без компенсації для малого та середнього бізнесу й підтримки тих громадян, які найбільше постраждали".

"4 млн осіб з травня залишилися без роботи. Уряд зобов'язаний внести зміни до бюджету і надати пряму підтримку сім'ям на оплату комуналки, купівлю ліків, елементарних продуктів харчування. Важливі не дати, а підтримка людей під час локдауну", - зазначив він.

Раніше економіст Павло Кухта в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав недоліки законопроєкту, який передбачає допомогу населенню та бізнесу під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги