Посилення карантину: нардепка пояснила, що таке інтелектуальний локдаун

Рішення про посилення карантину мають ухвалюватися на місцях, вважає Вікторія Гриб

Посилення карантину: нардепка пояснила, що таке інтелектуальний локдаун

Рішення про посилення карантину і запровадження жорсткого локдауну в Україні мають ухвалюватися на місцях з урахуванням поточної захворюваності на коронавірус у конкретних регіонах.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" позафракційна народна депутатка Вікторія Гриб, коментуючи слова голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії про необхідність "інтелектуального локдауну".

"Я б тут погодилася з паном Арахамією, коли він говорить про інтелектуальний локдаун. Мені спочатку було незрозуміло, що це таке, думаю, що він мав на увазі адаптивний карантин. Він у нас уже був, і там дійсно ухвалювалися рішення виходячи з того, яка ситуація в регіонах. У нас були зелена, помаранчева і червона зони, і це абсолютно нормально", - сказала Гриб.

Читайте також: Ще 20% і ми захлинемося - Арахамія про епідемію коронавірусу

Популярні відео

За словами депутата, люди на місцях "краще знають, яка у них ситуація в лікарнях, скільки людей хворіє, і хочуть, щоб їм зверху ніхто не розповідав, що їм робити".

"Мені здається, що насамперед потрібно провести консультації на місцях, щоб на місцях ухвалювалися рішення, а зверху повинні дати критерії: якщо у вас на сьогодні 50% забиті лікарні, то немає сенсу вводити повний локдаун", - сказала вона.

Читайте також: У МОЗ розповіли, за якої умови Україна уникне локдауну

Нагадаємо, голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24" не виключив, що локдаун в Україні буде запроваджено на новорічні свята.

Джерело Україна 24 Теги