Посилення карантину: в "Слузі народу" розкрили подробиці

Для введення жорсткого локдауну потрібні кілька речей, зазначив Михайло Радуцький

Посилення карантину: в "Слузі народу" розкрили подробиці

Для боротьби з епідемією коронавірусу COVID-19 в Україні необхідно оголошувати жорсткий локдаун, закривати всі магазини, крім продуктових і аптек, а також зупиняти громадський транспорт.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

"На сьогодні для впровадження жорсткого локдауну потрібно кілька речей. По-перше, уряд має виконати постанову Верховної Ради і попередити громадян не менше ніж на сім днів до введення локдауну, щоб і бізнес, і люди змогли підготуватися. По-друге, сьогодні, за словами міністра охорони здоров'я, система може витримати навантаження до 30 тис. нових захворювань на добу, минулого тижня у нас було 16 тис. випадків. Ми не можемо чекати 30 тис. Якщо буде 25, уряд повинен визначатися з введенням карантину, попередивши населення", - розповів депутат.

Читайте також: Карантин в Україні: в "Слузі народу" озвучили умови запровадження і скасування локдауну

Популярні відео

Як підкреслив Радуцький, необхідний жорсткий карантин, "бо інакше ланцюжок не перервати".

"Громадський транспорт треба зупиняти однозначно. Якби ми на карантин вихідного дня його закрили, зараз результат був би кращий. Крім магазинів продуктів харчування, аптек і лікарень має бути все на жорсткому карантині, але для цього поточного тижня нам треба ухвалити закони, які пропонує президент, про компенсацію для громадян і бізнесу", - зазначив "слуга народу".

Читайте також: Посилення карантину: Степанов розповів, чи зупинять транспорт

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за яких умов вдасться уникнути локдауну в Україні.

Джерело Україна 24 Теги