Біля Верховної Ради протестують підприємці: подробиці з місця подій

На протесті підприємців проти карантину вихідного дня очікується 20 тисяч осіб

Біля Верховної Ради протестують підприємці: подробиці з місця подій

Біля Верховною Радою зібралися підприємці, вони протестують проти карантину вихідного дня. Подробиці розповів кореспондент каналу "Україна 24" з місця подій.

Підприємці поводяться спокійно. Акція не масштабна, на площі Конституції перебуває близько 200 осіб. Вони встановили сцену, погодивши це з правоохоронцями. Масштабна акція планується вже завтра — очікується понад 20 тисяч людей з різних міст України. Близько 9 години ранку вони почнуть збиратися, сьогодні ж проходить підготовча акція.

Читайте також: Страждає білий бізнес — експерт розповів, кому можна відкласти введення касових апаратів

Крім скасування карантину вихідного дня, підприємці вимагають внести до порядку денного і проголосувати за законопроєкти, які передбачають спрощення оподаткування, звітності та обліку доходів, а також скасування фіскальних касових апаратів. Вони категорично проти законопроєктів, які передбачають відтермінування РРО на рік. Підприємці збираються проводити свій протест безстроково.

"Нам вдалося поспілкуватися з Гетманцевим (головою комітету з питань фінансів, податкової та митної політики - ред.), з яким ми не знайшли компромісу. Він сказав, що питання вирішується в Офісі президента. Ми намагалися всіма силами достукатися до президента, але Офіс не прореагував. Ми знаємо, що зареєстрований президентський законопроєкт (про відстрочення введення РРО на рік - ред.), нам скинули текст, і він для нас неприйнятний", — розповів один з присутніх на акції протесту.

Раніше у Верховній Раді пояснили, чи підуть на поступки підприємцям у питанні касових апаратів.

Джерело Україна 24 Теги