Повернення ОРДЛО зараз пройшло б легше, ніж на початку війни - Гармаш пояснив причину

Член української делегації в ТКГ розповів, чому жителі ОРДЛО зараз би охочіше повернулися в Україну

Повернення ОРДЛО зараз пройшло б легше, ніж на початку війни - Гармаш пояснив причину

Зараз окуповані території на Донбасі було б легше реінтегрувати в Україну. Таку думку висловив представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в ефірі каналу "Україна 24".

"Зараз інтеграція (ОРДЛО в Україну - ред.) більше можлива, ніж 2015 року, тому що романтичний флер пройшов, люди розуміють, навіть ті, хто вірив, що вони будують соціальне суспільство, що вони побудували ще гірше — суспільство беззаконня. Умови життя все гірші й гірші, тому люди швидко повернуться в комфортні для себе умови. Людина завжди прагне до комфорту. Якщо Україна його надасть, а вона надасть в будь-якому випадку, тому що Україна — це держава", — сказав він.

Читайте також: Україна не згодна — депутатка висловилася про план Росії щодо Донбасу

Популярні відео

Однією з важливих причин Гармаш вважає епідемію коронавірусу.

"Зараз там відбувається жорстка епідемія ковіду. Ситуація дуже важка. Там навіть за їхньою статистикою коефіцієнт 9 — це набагато вищий за український, російський та навіть світового рівня. При цьому немає ліків, при цьому вони не можуть виїхати в Україну купити ці ліки. Люди у складних умовах. Економіка впала через світову пандемію. зараз як ніколи люди можуть порівнювати, що було, і що вони мають зараз. Прагнення людей повернути статус-кво є", — сказав він.

Раніше Гармаш розповів, чому Україна може змінити тактику в переговорах щодо Донбасу з Росією.

Джерело Україна 24 Теги