Обміну "всіх на всіх" не буде — експерт розкритикував дії Росії на Донбасі

Росія буде постійно шантажувати Україну новими заручниками, вважає фахівець

Обміну "всіх на всіх" не буде — експерт розкритикував дії Росії на Донбасі

Скільки людей можуть поміняти в рамках обміну полоненими з Росією, розповів координатор групи зі звільнення військовополонених "Патріот" Олег Котенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми говоримо про понад 200 осіб, ближче до 250 - це люди, які перебувають в заручниках на непідконтрольних Україні територіях, в ОРДЛО так званих. Але це не означає, що завтра ця цифра не зміниться на більшу, на ще 5-20 осіб", — сказав він.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: політолог прояснив долю "нормандської" зустрічі

Популярні відео

Зі свого боку, військовий експерт Юрій Кочевенко заявив, що Росія легко може набрати нових полонених на окупованих територіях.

"Поки є окуповані українські території, у Росії є фактично невичерпне джерело заручників. Росія — держава-терорист. Вона використовує заручників, вбивства людей, щоб досягати своїх політичних цілей. Тому ніяких" всіх на всіх "ніколи не буде. Бо як тільки відбудеться обмін "всіх на всіх", на окупованих територіях знову наловлять заручників, і знову шантажуватимуть Україну цими заручниками. Це нескінченний процес, на жаль. Тому ми повинні це чітко розуміти та не піддаватися на маніпуляції", — сказав він.

Раніше радник з інформаційної політики української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявляв, що обмін полоненими українська сторона пропонувала провести до 24 грудня.

Джерело Україна 24 Теги