"Секретні рецепти КДБ" — Арахамія висловився про російську вакцину від коронавірусу

Давид Арахамія розповів, чи купуватиме Україна вакцину від COVID-19 у Росії

"Секретні рецепти КДБ" — Арахамія висловився про російську вакцину від коронавірусу

Російська вакцина від коронавірусу ще не довела свою ефективність, заявив нардеп, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі каналу "Україна 24".

"Багато чуток з приводу російської вакцини" Супутник-5", потім Путін заявив, що він не вакцинувався, і що вакцина ще не пройшла сертифікацію. А до цього нам місцеві політики пропонували купувати її в Україну і говорити, що це вже еліксир. У питанні вакцинації в глобальній політиці сьогодні багато спекуляцій. Кожен хоче перехопити прапор і сказати, що він новатор. Але потрібно почекати зрозумілих речей. В усі місця, куди можна було звернутися і стати в чергу на отримання вакцини, ми як держава це зробили. Тепер чекаємо, хто перший з них отримає працюючу вакцину", — сказав він.

Читайте також: Україні виділять гроші на боротьбу з СOVID-19: в РНБО розповіли, чи вистачить їх

Депутат розповів, чи купуватиме Україна російську вакцину, якщо вона буде сертифікована.

"Якщо ми зможемо купувати якусь іншу вакцину, ми точно купуватимемо іншу вакцину. До російської медицини світовий рівень довіри, м'яко кажучи, низький. А тривалість життя в Росії, якщо ви подивитеся ...", — сказав він.

Читайте також: Почалася гонитва за вплив — експерт про вакцину проти коронавірусу

Популярні відео

Арахамія відреагував на репліку ведучого про стару школу епідеміологів у Росії.

"Ну це КДБ, секретні рецепти КДБ і так далі. Але дивіться, якщо люди вже відкрито обманювали, якщо нам розповідали, що вже весь уряд Росії провакцинований, а потім маса фактів хворих чиновників, які вакцинувалися, а в кінці кажуть, що вакцина не сертифікована, то мені здається, що цієї інформації вже достатньо, щоб ухвалити рішення не рухатися в цьому напрямку", — заявив він.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов допустив, що коли вакцина від коронавірусу COVID-19 потрапить в Україну, вакцинуватися доведеться навіть тим, хто вже перехворів.

Джерело Україна 24 Теги