Як не збожеволіти на карантині: психологиня дала пораду українцям

Людям дуже важливо знімати тривожність, зазначила Тетяна Ларіна

Як не збожеволіти на карантині: психологиня дала пораду українцям

Під час карантину в людей значно піднімається рівень тривожності й депресії, нестача живого спілкування пригнічує психіку.

Як боротися з цим станом, розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" психологиня Тетяна Ларіна.

На запитання, як не збожеволіти під час карантину, Ларіна відповіла:

"У зв'язку з тим, що депресивний стан і тривожність людей піднімається, прямих рекомендацій немає. Тому що проста рекомендація - спілкуватися з людьми - переходить до поради спілкуватися лише онлайн. Живого контакту практично немає, а для людей дуже важливий живий контакт, відповідно, це внутрішньо дуже напружує".

Читайте також: Посилення карантину: Степанов розповів, чи зупинять транспорт

Популярні відео

За її словами, в такій ситуації дуже важливо знімати тривожність.

"Для нашої психіки невизначеність - найжахливіша подія, яка може бути. Відповідно, тут треба визначитися, що ми будемо робити на той же Новий рік, з ким і як ми будемо спілкуватися, які книги читати, яку інформацію споживати, які фільми дивитися, бо психіці дуже важливо визначитися на подальші дії", - розповіла психологиня.

Читайте також: Коронавірусний скандал у Миколаєві: сім'ї померлої лікарки відмовили в компенсації

Також Ларіна зазначила, що коли тільки почалася пандемія, "багато хто злякався, рівень тривожності й страху піднявся до високого рівня".

"Потім було видно, що менше людей захворює, ніж очікувалося, тобто очікування і реальність не відповідають. Це внутрішньо розслабило кожну людину, і вона внутрішньо сказала: ок, це не так страшно, як уявлялося", - додала вона.

Раніше народний депутат від "Слуги народу" Михайло Радуцький в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучив умови запровадження та скасування локдауну в Україні.

Джерело Україна 24 Теги