Загроза захворіти на COVID-19 – інфекціоністка дала головну пораду

Лікарка розповіла, що сприяє нормальному імунітету

Загроза захворіти на COVID-19 – інфекціоністка дала головну пораду

Інфекціоністка Євгенія Менжуліна в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла, що треба робити, щоб не захворіти на коронавірусну інфекцію, та з якими симптомами варто звертатися по допомогу до лікарів.

«Лікування завжди легше профілактувати. Найголовніша профілактика, по-перше, захворів – сиди вдома, а навіть якщо не захворів, теж більшу частину часу сиди вдома. Розважальні заходи, якісь інші масові заходи – уникайте, максимально себе бережіть, свою родину. Якщо є випадок захворювання в родині – очевидно, що це вже буде родинний осередок захворювання. Тому застосовуйте полівітаміни, гарний сон, нормальна їжа – це все сприяє нормальному імунітету», - зазначила лікарка.

Читайте також: У МОЗ розповіли, за якої умови Україна уникне локдауну

Популярні відео

Вона наголосила, що це на ранніх стадіях допоможе організму подолати захворювання.

«Якщо є якісь ознаки, тобто висока лихоманка, задишка, неконтрольовані прояви - однозначно треба звертатися по допомогу, і вам не відмовлять. Навіть ті, хто не отримував зарплату три місяці, навіть ті, хто виснажений (лікарі – ред.) – ніхто ніколи не відмовить у допомозі», - заявила Менжуліна.

Читайте також: Будуть голодні смерті - інфекціоністка про наслідки жорсткого локдауну

Також очільник МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про забезпеченість киснем лікарень для пацієнтів з коронавірусом.

Джерело Україна 24 Теги