Венедіктова розповіла про успіхи Офісу генпрокурора у "надважливому напрямку"

Захист інвестицій є одним з державних пріоритетів, зазначила генпрокурорка

Венедіктова розповіла про успіхи Офісу генпрокурора у "надважливому напрямку"

Генпрокурорка України Ірина Венедіктова відзвітувала про результати роботи її відомства у сфері боротьби з незаконним тиском на бізнес.

Як повідомляє у своєму сюжеті телеканал "Україна 24", нині в Офісі генпрокурора є майже 80 кримінальних проваджень, які стосуються ймовірного тиску на бізнес. Серед ключових проблем – різні способи злочинного заволодіння підприємствами, зокрема шахрайство, виведення капіталу через підроблення документів, рейдерство.

Читайте також: Венедіктова пояснила, чого не мають права робити українські правоохоронці

В Офісі генпрокурора створили спеціальний підрозділ, який взяв на себе координацію всіх процесів у сфері захисту інвестицій.

"У результаті роботи нашого департаменту захисту інвестицій вже трьом компаніям відновлено репутацію. Крім так званого "гасіння пожеж", нам важливо запобігати подібним ситуаціям і можливостям зловживати далі – замовним кримінальним провадженням, рейдерству, незаконному втручанню в господарську діяльність бізнесу. Захист інвестицій – надважливий напрямок для нас, тому що країна без бізнесу не спроможна виконати свої соціальні гарантії. Підтримка інвесторів – один із державних пріоритетів, і ми будемо робити все для того, щоб цей пріоритет забезпечувати", - розповіла Венедіктова.

Популярні відео

Раніше генпрокурорка України Ірина Венедіктова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про боротьбу з корупцією в Міністерстві оборони.

Джерело Україна 24 Теги