"Ви маєте справу з терористами": Піонтковський назвав мету Путіна в Україні

Політолог також розповів про два способи шантажу, які Росія застосовує проти України

"Ви маєте справу з терористами": Піонтковський назвав мету Путіна в Україні

Президент Росії Володимир Путін хоче приєднати Україну до ОРДЛО.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив російський політолог Андрій Піонтковський, коментуючи переговори щодо Донбасу.

На думку політолога, переговори не принесуть ніякого результату.

"План Росії на цих переговорах - легітимізувати в українському політичному і правовому полі військово-терористичний плацдарм Росії на території України. Це потрібно для того, щоб фактично заштовхнути цю ракову пухлину в політичне тіло України, приєднати Україну до ОРДЛО", - заявив він.

Читайте також: "Арестовичу здалося": ексміністр про гучну заяву щодо Путіна та Донбасу

Популярні відео

Піонтковський зазначив, що плани Кремля не обмежуються Донбасом і Кримом:

"Після провалу операції "Новоросія", після усвідомлення неможливості силового захоплення України Москва не обмежується у своїх мріях однією окупованою територією - через зміну Конституції, через легалізацію тих людей, які при владі (в ОРДЛО - ред.), двох військових корпусів Росії, зробити їх частиною політичного поля України, і тим самим підпорядкувати всю Україну. Це прекрасно розуміють у Києві, і ніколи на це не погодяться", - підкреслив експерт.

Читайте також: Мирний план щодо Донбасу: дипломат назвав серйозну помилку України

Російський політолог додав, що РФ використовує стрілянину на лінії розмежування як засіб шантажу України, щоб вона пішла на поступки.

"Друга лінія шантажу - із заручниками, нескінченний обмін. Росія може скільки завгодно заарештовувати людей у Криму і на Донбасі й шантажувати їхньою долею. Ви маєте справу з терористами, які спекулюють життями захоплених ними заручників", - пояснив він.

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про складнощі переговорів з Росією.

Джерело Україна 24 Теги