Посилення карантину: Степанов розповів, чи зупинять транспорт

Очільник МОЗ нагадав, що в разі локдауну продовжать роботу об'єкти критичної інфраструктури

Посилення карантину: Степанов розповів, чи зупинять транспорт

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" допустив, що у випадку посилення карантину і запровадження жорсткого локдауну в Україні робота громадського транспорту не припинятиметься.

"Стосовно конкретних обмежень і питання транспорту. Ми розуміємо, що який би жорсткий карантин не був, однак залишаються об'єкти критичної інфраструктури, де працюють люди, які мають добиратися до роботи. Це стосується лікарів, медичних працівників та інших категорій громадян", - зазначив він.

Читайте також: У МОЗ розповіли, за якої умови Україна уникне локдауну

Популярні відео

Водночас Степанов наголосив на необхідності чіткого дотримання і виконання існуючих карантинних обмежень.

"Наприклад, візьмемо карантин вихідного дня. Уявімо, що його всі без виключення дотримуються, все повністю зачинено. Навіть при роботі громадського транспорту людям нема куди їхати. Це тільки продуктова крамниця або аптека, яка дуже часто розташована біля дому. І просто в транспорті не буде навіть теоретично якогось скупчення людей. Якщо ми говоримо, що люди переміщуються у транспорті в невеликій кількості, наприклад у маршрутці, то ризик інфікування, якщо вони дотримуються всіх правил, перебувають у масці, дуже-дуже низький", - пояснив міністр.

Читайте також: Будуть голодні смерті - інфекціоністка про наслідки жорсткого локдауну

Також очільник МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про забезпеченість киснем лікарень для пацієнтів з коронавірусом.

Джерело Україна 24 Теги