Люди остерігаються: експертка розповіла, що буде з новорічними турами

Представниця туроператора розповіла про ситуацію з подорожами на Новий рік

Люди остерігаються: експертка розповіла, що буде з новорічними турами

Через карантин вихідного дня збитки готелів в Україні склали близько 120 млн гривень. Про ситуацію у сфері туризму розповіла співзасновниця національного туристичного оператора Олена Бойко в ефірі каналу "Україна 24".

"Скажімо так, українці — оптимісти, і вони літають. Що стосується новорічних турів, то зараз дещо впав попит і впали продажі. Чим більше розмов про локдаун, тим більше люди остерігаються вкладати гроші в подорожі. Але ми все одно думаємо, що під час новорічних свят тури відбудуться", — сказала вона.

Читайте також: Карантин ударив по бізнесу: економіст підрахував збитки закладів в Україні

Популярні відео

За словами Бойко, навіть якщо введуть локдаун, впоратися з ситуацією буде легше, ніж було навесні 2020 року — під час першого локдауну.

"У порівнянні з тим, що було в березні, гірше вже не може бути. Тоді сотні тисяч людей були за кордоном, ми були розгублені, це був якийсь театр абсурду. Зараз вже більше розуміння, обмежену кількість країн відкрито. Їх можна навіть перерахувати: Стамбул для екскурсій; Емірати; Мальдіви — там непряме сполучення; Єгипет; Домінікана — це чартер, тому легше відвезти та забрати людей; Мексика.

Коли були березневі тури, масово оплачені, й гроші вже були перераховані за кордон, там переносилися терміни відпочинку клієнтів. А тут є певні складнощі й ризики. Будемо або повертати гроші, або пропонувати пересунути. Ми вже чекаємо, що через місяць, два, три відновиться нормальне життя. Ми відкриваємо нові напрямки, ставимо нові літаки. Дуже хочеться, звичайно, щоб новорічні тури відбулися. Навіть та ж Україна, яка представлена ​​і гірськолижними, і санаторними, і екскурсійними турами", — сказала вона.

Раніше акторка Ольга Сумська розповіла, як виживатимуть артисти, якщо введуть локдаун на новорічні свята.

Джерело Україна 24 Теги