Сподівалися хоч якось заробити — відома актриса про локдаун на Новий рік

Акторка Ольга Сумська розповіла, чи потрібен жорсткий карантин на новорічні свята

Сподівалися хоч якось заробити — відома актриса про локдаун на Новий рік

Як зірки готуються святкувати Новий рік у разі локдауну, розповіла акторка Ольга Сумська в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми всі думаємо, що буде, коли оголосять локдаун, але не переживаємо дуже вже сильно, намагаємося зберігати оптимізм у душі та гарний настрій. Якщо ми не поїдемо кудись давати концерт 31 грудня, то побудемо вдома нарешті. Тим більше наша молодша донька каже: "Нарешті ми будемо разом за святковим столом", — сказала вона.

Читайте також: Повний локдаун: Степанов назвав єдину умову жорсткого карантину

При цьому акторка зазначила, що багато готувалися до новорічних свят і тепер можуть залишитися без діла.

"Я уявляю, в якому розпачі зараз всі розважальні заклади та колективи, які готувалися до новорічного вечора. У нас є запрошення в Карпати. Сподіваємося, що все відбудеться, тому що на нас чекають. Це таке свято, яке не можна скасувати. Хочеться позитиву, щоб ми не впадали у відчай. Адже люди чекають, що найближчими днями буде оголошено локдаун, але сподіваємося, що цього не станеться", — сказала вона.

Читайте також: Аваков запропонував жорсткий карантин і назвав термін

Популярні відео

Сумська відповіла на запитання, чи вважає вона за потрібне вводити локдаун на свята з точки зору боротьби з епідемією.

"Ми всі сумніваємося, чи потрібно оголошувати локдаун. Зрозуміло, що величезні ризики, коли люди будуть збиратися великими компаніями й святкувати, і хтось може виявитися носієм COVID. Але не святкувати нам, акторам, скасувати всі свята і заробітки, які в цей період найбільші, після того, як ми сиділи без роботи... Адже актори найбільше постраждали, оскільки були скасовані гастролі. Тому хоч на Новий рік ми сподівалися хоч якось заробити. Але, якщо ми змушені будемо оголосити локдаун, нам доведеться прислухатися. Головне — здоров'я", — сказала вона.

Нагадаємо, екскерівник Державної санітарної служби Святослав Протас вважає, що введення будь-яких карантинних обмежень не матиме сенсу.

Джерело Україна 24 Теги