"Ви зробили круту штуку": відома телеведуча про телеканал "Україна 24"

Маша Єфросиніна розповіла про важливість допомоги жертвам насильства

"Ви зробили круту штуку": відома телеведуча про телеканал "Україна 24"

Громадська діячка, відома телеведуча Маша Єфросиніна розповіла про важливість обговорення теми домашнього насильства в спецефірі "ЗупиниТи насилля" на каналі "Україна 24".

"Телеканал "Україна 24", ви зробили круту штуку — віддали спецефір для теми насильства. Я вам за це дуже вдячна. Я лише хочу сказати: у нас сьогодні були представники держави, громадських організацій. Я не знімаю відповідальності з держави, чесно, і вам прямо заявляю, що не знімаю — багато роботи вони повинні ще зробити. Але я не знімаю відповідальності й з нас з вами. Поки в нашій країні пануватиме абсолютне переконання, що "мені все одно, що відбуватиметься за дверима в сусідній квартирі", ми не виберемося з цього", — сказала вона.

Читайте також: Є нові інструменти — в Авакова розповіли про методи боротьби з домашнім насильством

Популярні відео

Ведуча підкреслила, як важливо надавати допомогу жертвам.

"Мені відомі тисячі історій, коли життя могло бути врятоване, просто, якби подзвонили у двері, просто, якби на вулиці або сходовій клітці хтось підійшов і сказав: можливо, ви потребуєте допомоги, можливо, я вам можу допомогти. Якби колосальна кількість мам не залякували своїх дочок — мовляв, вийшла заміж, живи й терпи, до мене з цим не приходь. Якби все змінювалося ось в такій парадигмі, я впевнена, що ця цифра теж зменшувалася б. Думайте про своїх близьких. Мені іноді здається, що байдужість — це найбільший наш ворог і найбільша проблема суспільства. Борімося з нею разом", — сказала вона.

Раніше психолог Олег Чабан розповів, з чого починається домашнє насильство.

Джерело Україна 24 Теги