Тотальний локдаун – політолог назвав три речі, які можуть викликати протести

Олег Саакян розповів, що українці вже готові до нового локдауну

Тотальний локдаун – політолог назвав три речі, які можуть викликати протести

Президент України Володимир Зеленський вніс у Раду закон про підтримку бізнесу під час карантину. Якими можуть бути наслідки цього закону, розповів політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24".

"Негативного не варто чекати. Інша справа, що потрібно буде вивчити ці пропозиції від президента і подивитися, наскільки український бюджет може з цим впоратися. Те, що вони зараз вносяться, то це другий дзвіночок після звернення пана Авакова про те, що нас таки очікує жорсткий локдаун. Щобільше, якщо подивитися на соціологію, різні служби проводили такі заміри, то більшість українського населення готова до того, що буде оголошено локдаун. Відповідно, у політиків є соціальна база під це. Якщо держава зараз пояснить, створить компенсаторні механізми, то тоді більшість населення України сприйме такий крок", — сказав він. 

Читайте також: Повний локдаун: Степанов назвав єдину умову жорсткого карантину

 

Популярні відео

Політолог пояснив, що означає готовність українців до карантину.

"Це означає, що якщо буде оголошено локдаун, то ви будете дотримуватися його, а не саботувати. Наприклад, як це було навесні. Що людей потім вигнало на вулиці? Перше - нерозуміння завтрашнього дня. Не було зрозуміло - а що потім, чи щось зміниться, чи ми будемо сидіти рік на локдауні. Друге — несправедливість, коли одні дотримуються, а з’являлися "велюри", "епіцентри" тощо. І це фактично вбило в очах суспільства цей рівень довіри до локдауну. Третє — відсутність компенсаторних механізмів", — сказав він.

Раніше народна депутатка, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук розповіла, що виступає за повний локдаун, і назвала терміни.

Джерело Україна 24 Теги