Росія не змінює тактику, Україна змінила - в ТКГ розповіли про засідання групи

Україна почала проявляти більшу жорсткість і звинувачує Росію в недотриманні Мінських домовленостей

Росія не змінює тактику, Україна змінила - в ТКГ розповіли про засідання групи

Українська позиція в Тристоронній контактній групі стала жорсткішою, тоді як Росія як і раніше не вважає себе учасницею конфлікту.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав представник української делегації в ТКГ журналіст Сергій Гармаш.

"Зміни тактики російської делегації я не бачу. Мені здається, змінилася тактика української делегації. Вона стала більш жорсткою, більш принциповою. Росія як заперечувала причетність до конфлікту, як називала себе посередником у переговорах, так і називає в принципі", - сказав Гармаш.

Читайте також: Переговори по Донбасу: в ТКГ прояснили долю мирного плану України

Популярні відео

Журналіст підкреслив, що, підтримуючи "мирний план" ОРДЛО, Росія не визнавала себе стороною конфлікту, як нещодавно про це заявляв радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

"Те, що Арестович подав як те, що Росія бере на себе відповідальність - зараз ми вже розуміємо, що це була обмовка представника російської сторони, який сказав, що "є ж план ОРДЛО, вважайте його планом російської сторони". Ми вимагали підтвердження офіційно цих слів, Росія відмовилася це робити, мотивуючи це тим, що це буде втручання у внутрішні справи України - це після того, як вона фінансує конфлікт на Донбасі..." - сказав Гармаш.

Читайте також: Росія вже проти: учасник ТКГ про новий план щодо Донбасу

Український перемовник зазначив, що російська сторона постійно звинувачує Україну в ігноруванні Мінських домовленостей.

"Важко говорити про просування, якщо одна зі сторін переговорів вдає, що вона не причетна ні до конфлікту, ні до самих переговорів. Ну а те, що вони звинувачують нас у виході з "Мінська", буквально на кожному (засіданні - ред.) ТКГ, якщо росіянам щось не подобається, вони відразу нас звинувачують у виході з "Мінська". І на останньому ТКГ, це вже було цікаво, ми звинуватили Росію в тому, що вона фактично виходить з "Мінська", якщо вона не хоче брати участь як член ТКГ", - сказав Гармаш.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко розповів, що Арестович видає бажане за дійсне, коли заявляє, що Росія визнала себе стороною конфлікту на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги