Будуть голодні смерті - інфекціоністка про наслідки жорсткого локдауну

Тотальний карантин - це захід відчаю, зазначила лікарка

Будуть голодні смерті - інфекціоністка про наслідки жорсткого локдауну

Інфекціоністка Євгенія Менжуліна в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про те, до яких наслідків призведуть карантин вихідного дня і жорсткий локдаун.

«Все залежить від того, чого ми домагаємося, і які можуть бути наслідки, зокрема і з соціальної точки зору. Це (карантин вихідного дня - ред.) казкові заходи. На жаль, вони практично неможливі щодо кожного громадянина України. Йдеться не тільки про коронавірус, а й про інші інфекційні захворювання. Що стосується тотального карантину, ізоляції всіх і в усьому, то це, звичайно, захід відчаю, і практично він неможливий, тому що, крім масового безладу і подальшого погіршення ситуації, він нічого не спричинить. Часткові ізоляційні заходи можливі, необхідно з розумом їх влаштовувати в окремих секторах, районах великих міст. До всього треба підходити з максимальним ступенем відповідальності й правдивості», - зазначила Менжуліна.

Читайте також: "Система охорони здоров'я вже тріщить": інфекціоністка висловилася про жорсткий локдаун

Популярні відео

Вона також розповіла про те, до чого призведе запровадження жорсткого карантину на 4 тижні.

«Буде більша кількість запущених випадків, люди не матимуть можливості звернутися по допомогу. Відсутність повноцінної логістики не даватиме можливість під'їхати на прийом до лікаря. У людей не буде грошей для покупки мінімального набору продуктів, тому що не буде роботи. І ми будемо отримувати голодні смерті, а на виснажений організм вірус поширюється ще більше. Ситуація складна», - заявила лікарка.

Читайте також: Локдаун пропонують ввести на Новий рік — лікарка розповіла, чи буде ефект

Нагадаємо, раніше ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснила, чому в Україні постійно переглядають умови для посилення карантину і введення повного локдауну через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги