"В армії пригощали туркмени": Гордон про ставлення до наркотиків, тютюну та алкоголю

Відомий журналіст проти наркотиків, але горілки може випити

"В армії пригощали туркмени": Гордон про ставлення до наркотиків, тютюну та алкоголю

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" виступив за легалізацію медичного канабісу.

"З лікувальною метою - чудово (легалізація канабісу - ред.). Як мені пояснювали лікарі, зокрема Комаровський, це полегшує страждання багатьох людей перед відходом, і я вважаю, що, звичайно, так. Я Комаровському вірю", - сказав журналіст.

Читайте також: Такого не дозволяв собі ніхто - Гордон розповів, як вилаяв Путіна на всю Росію

Популярні відео

Сам Гордон різко виступив проти наркотиків, хоча зізнався, що в молодості один раз спробував так званий насвай або нас - вид жувального тютюну, популярного в Середній Азії.

"Я до наркотиків відношення взагалі не маю, колись один раз в армії туркмени привезли нас - таку зелену травичку, мені 19 років було. Ми трохи спробували - ну спробували і спробували. Нічого з нами такого не було - чи то на всіх її не вистачило, щоб щось було..." - сказав Гордон.

Читайте також: Локдаун вводити не потрібно — Гордон запропонував інший варіант

Також журналіст зізнався, що може добре випити, але не палить.

"Я ніколи не курив, не вживав наркотики, мені це нецікаво, не тягне туди. Краще вип'ю горілки в хорошій компанії, хоча напиватися це погано. Можемо і за комір закласти. Коли напиваюсь - я добрий. Сигарети один раз в дитинстві спробував, бабуся знайшла їх серед книг, сказала, що якщо ще раз побачить, розповість батькам, і я більше ніколи не курив", - сказав Гордон.

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що депутати розробляють кілька способів дозволити медичний канабіс в Україні.

Джерело Україна 24 Теги