Степанов розповів про основну мету карантину вихідного дня

Міністр очікує побачити ефект від обмежень "за 2-3 тижні"

Степанов розповів про основну мету карантину вихідного дня

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що карантин вихідного дня був запроваджений, оскільки приріст хворих на коронавірус COVID-19 набув "ураганних" темпів 20-30% на тиждень.

"Ми одразу говорили, що після введення всіх карантинних обмежень по Україні - це, крім карантину вихідного дня, обмеження, які були на помаранчевому рівні - що через 2-3 тижні після обмежень ми зможемо побачити ефект. На який ефект ми розраховували і чого ми хочемо домогтися карантином вихідного дня? Для нас дуже важливо було зупинити ураганну динаміку поширення хвороби. Це було основною метою, коли ми росли щотижня майже на 20-30%. Основного ефекту ми хочемо досягти саме такого - зупинитися на певних цифрах захворюваності", - сказав міністр.

Читайте також: Це не має сенсу - екссанлікар жорстко висловився щодо локдауну

Популярні відео

Степанов додав, що коронавірус "розкрив для всього суспільства стан медицини" в Україні. За його словами, ситуація з COVID-19 стала наслідком "хронічного недофінансування нашої медицини протягом 29 років".

"Наша мета - виправити всі недоліки. Ми бачимо, що крім державного фінансування повинні бути додані елементи добровільного медстрахування, фінансування з місцевих бюджетів, вивести з тіні всі кошти, які є в медицині, до 50% коштів знаходяться в тіні. В майбутньому, до 2023 року, ми зможемо запровадити елементи страхування", - сказав він.

Читайте також: Поради щодо боротьби з COVID-19 - інфекціоніст розповів, чого не врахувала влада

Раніше ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснила, чому в Україні постійно переглядають умови введення повного локдауну.

Джерело Україна 24 Теги