Такого не дозволяв собі ніхто - Гордон розповів, як вилаяв Путіна на всю Росію

Журналіст пояснив, навіщо брав участь у програмах російських телеканалів

Такого не дозволяв собі ніхто - Гордон розповів, як вилаяв Путіна на всю Росію

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як у прямому ефірі російського телебачення назвав злочинцем президента РФ Володимира Путіна.

Журналіст повідомив, що "брав участь у програмах російських телеканалів разів 10", а останній ефір був близько року тому.

"Я свідомо це робив. Я вважаю, що українська точка зору повинна бути донесена до думаючої російської аудиторії. Я з великою повагою ставлюся до народу Росії, не вважаю його ворогом. Я вважаю ворогами керівництво Росії, державу, тих, хто здійснили акт агресії по відношенню до моєї країни і пошили в дурні більшу частину населення Росії. Російська пропаганда, якій міг би позаздрити Геббельс, обдурює людей щодня 7 років у прайм-тайм", - зазначив він.

Читайте також: "Справжній патріот України": Гордон розповів, як Віктюк перехитрив росіян

Популярні відео

За словами Гордона, коли його включали на російському ТБ, у нього була одна умова - "якщо мене починають закрикувати, я відключаюся".

"Я доводив до росіян і російськомовного населення в інших країнах дуже важливі речі з боку України. Я говорив, що те, що відбувається в наших відносинах - це агресія Росії, що Росія вкрала Крим і розв'язала криваву бійню на Донбасі. Я назвав Путіна злочинцем у прямому ефірі каналу "Росія-1", чого не дозволив собі більше ніхто", - підкреслив він.

Читайте також: Гордон "живцем поховав" знаменитого росіянина

Як заявив журналіст, йому було огидно, що на російських телеканалах "від імені України говорять підставні люди, мерзотники, які живуть в Росії, отримують гроші за свою участь в ефірах, виконують ролі хлопчиків для биття".

"Я дуже добре сказав у день обрання президентом Зеленського, що сьогодні завдано удар по російській пропаганді, тому що в країні, якою "керує кривава фашистська хунта і бандерівці", до влади прийшов російськомовний єврей, за якого проголосували 73% населення. Зараз я сказав, що не можна користуватися російською вакциною, їх це підірвало страшно. Ось уже кілька вечорів у Соловйова, Скабєєвої і Попова це все прискіпливо обговорювали, називали мене покидьком і так далі. Це нормальна ситуація, я щасливий", - додав Гордон.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" припустив, що президент Росії Володимир Путін готується піти з влади.

Джерело Україна 24 Теги