Посилення карантину в Україні: ексміністерка прояснила ситуацію з локдауном

Медична система поки справляється з навантаженнями

Посилення карантину в Україні: ексміністерка прояснила ситуацію з локдауном

Ексміністерка охорони здоров'я України Зоряна Скалецька в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснила, чому в Україні постійно переглядають умови для посилення карантину і введення повного локдауну через коронавірус.

На відповідне запитання Скалецька заявила:

"Почали виконувати заплановане збільшення кількості перепрофільованих ліжок, збільшилася мережа тих, хто може приймати ковідних пацієнтів. Друге - я думаю, що це пов'язано зі збільшенням кількості позитивних результатів відсотка госпіталізації. Виглядає так, що кількість зростає, а госпіталізація не дуже, немає прямої пропорції. Якщо її немає, то можна говорити про менше співвідношення. На сьогодні Україна за кількістю виходить на 4 місце, але це пов'язано з тим, що в більшості країн Європи кілька тижнів триває локдаун, і фактично у них впали показники, а наші залишаються на тому самому рівні".

Читайте також: Це не має сенсу - екссанлікар жорстко висловився щодо локдауну

Популярні відео

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що при сьогоднішньому співвідношенні хворих на коронавірус і госпіталізованих повний локдаун в Україні можуть ввести за умови 30 тисяч нових хворих на добу. Раніше в якості умови для локдауну називалася цифра 15 тисяч нових хворих.

Джерело Україна 24 Теги