Права жінок в бізнесі - в SCM розповіли, які роблять кроки

За словами директорки зі зв'язків з громадськістю, бізнесу буде корисний "мікс" чоловічих і жіночих поглядів

Права жінок в бізнесі - в SCM розповіли, які роблять кроки

25-26 листопада в Києві проходить IV Український жіночий конгрес, в якому беруть участь провідні політики, прем'єр-міністр, перша леді, депутати, мери, експерти.

Директорка зі зв'язків з громадськістю SCM Наталя Ємченко в ефірі телеканалу "Україна 24" зазначила, що SCM робить суттєві кроки для того, щоб на ділі забезпечувалися права жінок у бізнесі.

"На форумі сьогодні говорили про те, що можливості ще не рівні, про те, що ще є певні стереотипи не тільки в бізнесі, компаніях, але і в суспільстві взагалі, насамперед у сім'ях, серед самих жінок. Також ми говорили про те, що тема дуже актуальна, очевидна. І якщо вона зараз обговорюється, це означає, що вже є зміни", - сказала Ємченко.

Читайте також: Чи підвищать жінкам пенсійний вік: у Кабміні дали відповідь

Популярні відео

За її словами, в SCM жінки обіймають все важливіші посади.

"У SCM ми робимо певні кроки, щоб ці зміни були не тільки на словах, а й на ділі. Я розповідала сьогодні, що в певній кількості бізнесів SCM, майже у всіх бізнесах SCM, жінки обіймають все більш важливі посади і все більше беруть участь в управлінні бізнесом. Я розповідала, що ми пілотуюємо, робимо проєкти, в яких керівні посади обіймають жінки - це такий певний шлях до надання великих можливостей, більш рівних можливостей жінкам", - сказала Ємченко.

Читайте також: Рінат Ахметов привітав СКМ з 20-річчям: "Разом будемо тільки перемагати!"

Директорка зі зв'язків з громадськістю відзначила, що бізнесу буде корисний "мікс поглядів" чоловіків і жінок.

"Певна різниця поглядів у бізнесі чоловіків і жінок є, вона обумовлена традиціями, культурою тощо, а також, можливо, трішки різним способом брати на себе ризики. Для ефективності бізнесу дуже вигідно мати різні погляди - в міксі поглядів, точок зору ми знаходимо найефективніші рішення", - сказала вона.

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" віцеспікер Верховної Ради Олена Кондратюк розповіла про тему участі жінок в місцевих виборах 25 жовтня, яку обговорювали на IV українському жіночому конгресі.

Джерело Україна 24 Теги