Карантин вихідного дня: Степанов розповів, коли буде відчутний результат

Ми очікуємо зупинити ураганну динаміку зростання хворих коронавірусною інфекцією, зазначив міністр

Карантин вихідного дня: Степанов розповів, коли буде відчутний результат

Голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, коли можна говорити про проміжні результати карантину вихідного дня.

«У першу неділю впровадження карантину вихідного дня ми не дуже добре дотримувалися встановлених обмежень. Ми всі були свідками цього, зокрема через світлини у соцмережах. Минулими вихідними було значно краще. Щодо результатів. Що ми очікували – зупинити ураганну динаміку зростання хворих на коронавірусну інфекцію. Ми бачимо, що в цих цифрах – 12-15 тис. хворих – наша медична система працює у достатньо напруженому графіку, проте це не дуже критичні речі», - зазначив міністр.

Читайте також: Мета всіх обмежень одна — Степанов про карантин

Популярні відео

За його словами, здається, що вдається зупинити «ураганне» збільшення кількості інфікованих, якщо подивитися на саму динаміку приросту хворих на COVID-19.

«Але якщо ми говоримо про відчутні результати – чи досягли ми ефекту цими протиепідемічними заходами, то треба дивитися мінімум на 14 днів, бо 14 днів – це середній інкубаційний період цього захворювання, і тільки він може показати розірвання ланцюга передачі хвороби в кількості хворих», - заявив Степанов.

Читайте також: Локдаун вводити не потрібно — Гордон запропонував інший варіант

Раніше експертка-епідеміологиня Світлана Доан розповіла, чи вплинув весняний карантин на поширення епідемії коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги