26 листопада "Україна 24" готує спецефір "ЗупиниТи насилля" з Машею Єфросиніною

Канал "Україна 24" робить важливий крок у боротьбі з домашнім насиллям

26 листопада "Україна 24" готує спецефір "ЗупиниТи насилля" з Машею Єфросиніною

На каналі «Україна 24» відбудеться спецефір «ЗупиниТи насилля» з громадською діячкою Машею Єфросиніною, присвячений боротьбі з домашнім насиллям. Спецефір стартує о 19:00.

«Місія загальнонаціонального каналу «Україна 24» — висвітлювати актуальні проблеми сучасності й допомагати їх вирішувати. Такою проблемою сьогодні є домашнє насилля, про яке треба говорити голосно і відверто. Тому ми запускаємо соціальний спецефір з телеведучою та засновницею благодійних фондів — Машею Єфросиніною, адже важливо, щоб кожен усвідомив: насилля — не міф, а реальна проблема», — говорить головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Ведучою спецефіру буде Маша Єфросиніна — телеведуча, громадська діячка, засновниця серії благодійних заходів та Почесний Посол ООН у галузі народонаселення України.

«Канал «Україна 24» робить важливий крок у боротьбі з домашнім насиллям — говорить про цю проблему. Багато людей страждають від побоїв, булінгу, фізичного і психологічного знущання. Спецефір «ЗупиниТи насилля» — це заклик об'єднуватися в одну загальну силу й боротися. В іншому випадку, ми просто дамо перемогти соціальній байдужості», — поділилась Маша Єфросиніна.

Джерело Україна 24 Теги