"Це пам'ятник Нємцову": Гордон про своє нове інтерв'ю

Журналіст назвав Нємцова справжнім другом України

"Це пам'ятник Нємцову": Гордон про своє нове інтерв'ю

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що інтерв'ю з українською моделлю Ганною Дурицькою щодо вбивства російського політика Бориса Нємцова є "пам'ятником Нємцову".

"Я дуже поважав Бориса Нємцова як справжню вільну людину, друга України, великого демократа. Коли його вбили, це була велика трагедія і для мене теж. Ми зробили з ним свого часу прекрасне інтерв'ю. Ми були на "ти". Я вважав за потрібне спробувати докопатися до істини. За допомогою кого, як не Ганни Дурицької, мені було це зробити?" - сказав журналіст.

Читайте також: Гордон "живцем поховав" знаменитого росіянина

Популярні відео

Гордон зазначив, що Дурицька багато часу проводила з Нємцовим.

"Вона єдиний і головний свідок його вбивства. Вона мовчала всі ці роки, і я хотів зробити з нею інтерв'ю - і цим інтерв'ю поставити своєрідний пам'ятник Нємцову, тому що головний пам'ятник йому - це встановлення, хто замовив вбивство Нємцова і хто його здійснив", - підкреслив він.

Читайте також: Накопичилося багато запитань - Гордон про нове інтерв'ю із Зеленським

Нагадаємо, російський опозиційний політик Борис Нємцов був убитий в центрі Москви в ніч на 28 лютого 2015 року чотирма пострілами в спину. У момент загибелі політика супроводжувала українка Ганна Дурицька. За вбивство Нємцова були засуджені п'ятеро уродженців Чечні. Безпосереднього замовника злочину суд не назвав.

Борис Нємцов був одним з небагатьох російських політиків, хто послідовно виступав проти анексії Криму та війни на Донбасі, а також критикував президента РФ Володимира Путіна.

Раніше головна редакторка інтернет-видання "Гордон" Олеся Бацман в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що модель Ганна Дурицька довго не погоджувалася дати інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

Джерело Україна 24 Теги