"Вона не відразу погодилася": журналістка про героїню нового інтерв'ю Гордона

Ганна Дурицька дала перше за 5 років велике інтерв'ю на тему загибелі Бориса Нємцова

"Вона не відразу погодилася": журналістка про героїню нового інтерв'ю Гордона

Українська модель Ганна Дурицька, яка супроводжувала російського політика Бориса Нємцова в момент його вбивства, не відразу погодилася дати інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла головна редакторка інтернет-видання "Гордон" Олеся Бацман.

Коментуючи слова Дурицької про те, що вона не бачила вбивць Нємцова в обличчя, Бацман зазначила:

"Мені складно говорити. Мені здалося, що Ганна досить беземоційна людина. Якщо дивитися і стежити за мімікою і намагатися проаналізувати з цього, каже вона правду чи щось приховує - це досить важко. Я думаю, нехай цим займаються фахівці".

Читайте також: Гордон "живцем поховав" знаменитого росіянина

Популярні відео

Головна редакторка видання "Гордон" підкреслила, що Дурицька дала перше велике інтерв'ю на тему загибелі Нємцова, а перед цим не йшла на контакт з журналістами більше 5 років.

"Це її перше велике розгорнуте інтерв'ю на цю тему. Воно вийшло не відразу, вона не відразу погодилася його давати. Вона пішла на контакт, коли була готова. І це велика журналістська удача, що сьогодні вона розповідає свою версію тих подій. Вона в даному випадку абсолютно унікальний свідок, яка була практично весь день з Нємцовим і була поруч у момент вбивства", - сказала Бацман.

Читайте також: Накопичилося багато запитань - Гордон про нове інтерв'ю із Зеленським

Нагадаємо, російський опозиційний політик Борис Нємцов був убитий в центрі Москви в ніч на 28 лютого 2015 року чотирма пострілами в спину. У момент загибелі політика супроводжувала українка Ганна Дурицька. За вбивство Нємцова були засуджені п'ятеро уродженців Чечні. Безпосереднього замовника злочину суд не назвав.

Борис Нємцов був одним з небагатьох російських політиків, хто послідовно виступав проти анексії Криму та війни на Донбасі, а також критикував президента РФ Володимира Путіна.

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, як люди житимуть у найближчому майбутньому.

Джерело Україна 24 Теги