У Зеленського назвали причину нестачі води в Криму

Представник президента в Криму заявив про неправильний розподіл води на окупованому півострові

У Зеленського назвали причину нестачі води в Криму

Росія неправильно розподіляє воду в Криму. Про це заявив постійний представник президента Володимира Зеленського в Криму Антон Кориневич в ефірі каналу "Україна 24".

"Щодо питання води в Криму — ми всі знаємо ту ситуацію, яка там є, стежимо за повідомленнями наших громадян. Безумовно, це викликано тим, що Російська Федерація як держава-окупант неправильно розподіляє водні ресурси. Аналітика каже, що до початку окупації на 2014 рік своєї води в Криму для потреб цивільного населення вистачало. Після початку тимчасової окупації Росія почала направляти водні ресурси не туди, а саме на військові бази, обслуговування військового персоналу", — сказав він.

Читайте також: Відомого російського актора не пустили в Україну — заперечував, що був в Криму

Популярні відео

За словами Кориневича, поки ситуація терпима, але за певних умов може погіршитися.

"Ми спілкуємося з нашими громадянами в Криму, вони кажуть, що ситуація зараз не настільки катастрофічна, що якщо буде тепла і суха зима, то ситуація може погіршитися. Наші громадяни в Криму розуміють позицію держави, при якій подача води через Північно-Кримський канал можлива тільки за повної деокупації, та вважають, що вона повинна залишатися", — сказав він.

Раніше заступник міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко розповів про страшну ситуацію з коронавірусом у Криму.

Джерело Україна 24 Теги