Карантин вихідного дня — в поліції назвали кількість порушників без масок

Поліція Київської області притягнула до відповідальності десятки порушників правил карантину

Карантин вихідного дня — в поліції назвали кількість порушників без масок

Під час дії карантину вихідного дня поліція активно перевіряла заклади й дотримання маскового режиму. Подробиці розповів начальник ГУ Нацполіції в Київській області Андрій Нєбитов в ефірі каналу "Україна 24".

"Під час карантину вихідного дня ми створили 237 рейдових груп, в які також залучили 94 співробітники Держпродспоживслужби. Загалом перевірили 2016 суб'єктів підприємницької діяльності, складено 278 протоколів, тобто близько 90% суб'єктів і громадян дотримуються маскового режиму.

Що стосується осіб, які перебувають у місцях громадського користування без масок або з неправильно надітими масками. Таких ми виявили 105 осіб, відповідно, 105 постанов було складено. Проводиться профілактична бесіда, і якщо громадянин свідомо не бажає виконувати ті правила, які встановлені урядом, поліцейські притягують його до відповідальності", — сказав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: лікарка розповіла, чи допоможе масове тестування

Популярні відео

Нєбитов назвав кількість інших порушників карантину.

"За ці вихідні ми залучили до відповідальності співробітників підприємств, установ — 93, ФОПів — 33, водіїв транспортних засобів 7, інших фізичних осіб 93. Також відповідальності не уникли керівники торгівлі — 3, керівники закладів харчування — 7 і керівники розважальних закладів — 3. У більшості випадків громадяни розуміють проблематику", — сказав він.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чи потрібно вводити в країні тотальний локдаун.

Джерело Україна 24 Теги