Це правильно, це добре — Гордон про інтерв'ю Богдана Собчак

Журналіст Дмитро Гордон розповів, що думає про інтерв'ю ексглави ОП Ксенії Собчак

Це правильно, це добре — Гордон про інтерв'ю Богдана Собчак

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував інтерв'ю ексглави Офісу президента Андрія Богдана російській журналістці Ксенії Собчак.

"Я подивився витримки інтерв'ю. Андрій Богдан цікавий був у ньому. Мені сподобалося, мені Ксенія сподобалася. Я до неї дуже добре ставлюся як журналіст. Мені сподобалося те, що Богдан сказав, не дослівно: погано говорити про Зеленського я міг в інтерв'ю тільки Дімі Гордону, а в інтерв'ю тобі (Собчак) я говоритиму про Зеленського тільки добре. Це правильно. Сварити свого президента можна у себе вдома. А коли ти знаходишся на чужій території — сварити президента не комільфо", — сказав він.

Читайте також: Накопичилося багато запитань — Гордон про нове інтерв'ю із Зеленським

Популярні відео

Також Гордон відповів на запитання, чи варто українським політикам давати інтерв'ю російським журналістам.

"Собчак — це не просто російська журналістка. Це людина, яка має й опозиційні погляди, зокрема при всій близькості до Путіна. Вона має величезну кількість передплатників на YouTube, до неї прислухаються багато людей. Тому використовувати трибуну Собчак, щоб висловити свої проукраїнські погляди, які у Богдана є — я вважаю, це нормально, це добре", — сказав він.

Раніше Гордон заявив, що збирається розповісти всі подробиці скандального інтерв'ю з екслідером бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним.

Джерело Україна 24 Теги