"Віктюк подав містичний знак": Гордон про похорон режисера

Журналіст взяв участь у церемонії прощання

"Віктюк подав містичний знак": Гордон про похорон режисера

Журналіст Дмитро Гордон взяв участь у церемонії прощання зі знаменитим театральним режисером Романом Віктюком, яка пройшла у Львові 23 листопада.

В ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст розповів про свою поїздку до Львова і повідомив, що режисер "подав йому знак" після смерті.

"Є велика закономірність, справедливість і щастя в тому, що Роман Віктюк повернувся у свою країну, до свого міста і до своїх батьків. Це щастя повернення туди, де він ріс, став актором, режисером - він все життя зберігав Львів у своєму серці. Скільки в нас було розмов - він завжди повертався в думках до Львова. Він заповідав поховати його там, заповідав, щоб з ним прощалися в цьому театрі, який колись був театром юного глядача, де він робив свої перші кроки", - зазначив він.

Читайте також: "У Москві собі такого не дозволяли": Ляшко розповів курйозну історію про Віктюка

Популярні відео

Також Гордон заявив, що прощання з Віктюком супроводжувалося містикою:

"Знаєте, він подав такий містичний знак, коли я наближався до театру. Він подав знак. Я не скажу який, але це приголомшливо. Це міг зробити тільки Роман Григорович. Я сьогодні переглянув відео, в якому він до мене звертався з Москви. І він сказав: "Приїжджай до Львова, і я теж туди приїду". І він приїхав, і я приїхав. І совість наша чиста".

Читайте також: Гордон "живцем поховав" знаменитого росіянина

Нагадаємо, театральний режисер Роман Віктюк помер 17 листопада на 85-у році життя в московській лікарні, куди його госпіталізували з діагнозом коронавірус.

Віктюк - народний артист України. За своє життя режисер поставив понад 250 вистав у театрах України, Литви, Латвії, Росії, Італії, США та інших країн.

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як режисер Роман Віктюк, проживаючи в Росії, залишався патріотом України.

Джерело Україна 24 Теги