Постачання вакцин від коронавірусу в Україну: Степанов прояснив ситуацію

Україна веде переговори з виробниками вакцин у різних країнах

Постачання вакцин від коронавірусу в Україну: Степанов прояснив ситуацію

Дата початку постачання до України вакцин проти коронавірусу COVID-19 в рамках міжнародної ініціативи COVAX стане відома після 7 грудня.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"У нас є глобальна ініціатива COVAX, за якою ми повинні отримати 8 млн доз вакцин. У нас підписання технічних документів до 7 грудня. Після 7 грудня зможемо одразу сказати, коли будуть перші поставки вакцин", - зауважив міністр.

Читайте також: "Є межа ефективності": лікар розповів, чи всім допоможе вакцина від COVID-19

Глава МОЗ додав, що Україна також веде перемовини з різними виробниками вакцин у різних країнах.

"Ми ведемо перемовини з різними компаніями, на різних стадіях підписання документів з усіма провідними компаніями, які виготовляють і розробляють вакцини. Хочу наголосити - у світі немає ще жодної вакцини, яка зареєстрована. Але з усіма компаніями - це Pfizer, Moderna, AstraZeneca, китайська компанія Sinopharm, компанія Johnson & Johnson – з усіма ми ведемо перемовини й знаходимося на різних стадіях підписання договорів", - сказав він.

Популярні відео

За словами Степанова, як тільки договори будуть підписані, "коли в нас з'являться конкретні дати й конкретні обсяги постачання від різних компаній, ми миттєво всім повідомимо".

"Наша стратегія - максимально диверсифікувати. Повинні вести перемовини з усіма компаніями, які в змозі будуть поставити вакцини на територію України", - додав міністр.

Читайте також: "Ми посеред пожежі": лікар відверто висловився про коронавірус в Україні

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Україна розраховує отримати вакцину проти коронавірусу в першому кварталі 2021 року.

Джерело Україна 24 Теги