Благодійники організували безкоштовне катання в Mariupol Ice Center для тисячі дітей

Школярі покаталися на ковзанці й пограли в хокей

Благодійники організували безкоштовне катання в Mariupol Ice Center для тисячі дітей

Минув місяць з дня офіційного відкриття льодового палацу Mariupol Ice Center в Маріуполі. За цей час Фонд Бориса Колеснікова організував безкоштовне відвідування нової арени для тисячі школярів, вихованців дитбудинків та інтернатів міста. Діти вперше стали на ковзани, весело і з користю провели час на ковзанці, побували на майстер-класах хокеїстів, а ще спробували фірмові хот-доги та гамбургери на фудкорті Ice Peak.

"З моменту відкриття арени наш Фонд щодня організовує поїздки дітвори на каток: за місяць ми познайомили тисячу дітей з новим спортивним місцем у місті, яке вже стало епіцентром активного відпочинку і сімейного дозвілля. Ми намагаємося зробити ці візити цікавими та захоплюючими, щоб дітям захотілося повернутися. Гравці ХК "Маріуполь", які тренуються на льоду Mariupol Ice Center, часто після своїх тренувань приєднуються до дітей, дають майстер-класи, розповідають про спорт, запрошують приєднатися до секції хокею, яка працює в палаці. Наша мета — прищепити юному поколінню любов до спорту, закласти основи здорового способу життя, оздоровити його, дати можливість домогтися успіхів у великому спорті", — розповідає Софія Мудрик, директорка Фонду Бориса Колеснікова.

Діти у захваті від таких групових поїздок на каток, кажуть, це не тільки яскраві враження, але і нове захоплення.

"Я вперше стою на ковзанах і також вперше бачу справжніх хокеїстів. Завжди любив хокей, дивився матчі по телевізору, а тепер з'явилася можливість займатися ним у дитячій спортивній секції Mariupol Ice Center. Я настільки вражений побаченим, мене переповнює таке захоплення, що буду просити батьків записати мене і привозити на тренування. Хочу стати відомим хокеїстом!" — каже Ваня Петренко, школяр з Маріуполя.

Читайте також: Спортивне свято в Маріуполі: як із Зеленським відкривали льодову арену

Популярні відео

"Найчастіше наші ранкові тренування закінчуються, і після нас на лід виходять діти, яких привозить Фонд Бориса Колеснікова. Це школярі, дітки-сироти, діти-безпритульні — їм усім дуже потрібні позитивні емоції. Ми, спортсмени, їм їх даруємо — спілкуємося, розповідаємо про техніку володіння ключкою і шайбою або як правильно падати на льоду. Фотографуємося з ними, роздаємо автографи — діти в захваті. Ми й самі відчуваємо себе щасливими та безтурботними поруч з ними", — додає Микита Олійник, нападник ХК "Маріуполь".

Традиційно завершує візит до Mariupol Ice Center відвідування фудкорту та дегустація улюблених страв всіх дітей. "Щодня ми годуємо наших маленьких гостей фірмовими хот-догами та бургерами, пригощаємо морозивом та солодощами ТМ "Конті". Вони мають можливість не тільки покататися на ковзанах, а й покуштувати нашу якісну продукцію. Для дітей, які приїжджають на арену в рамках благодійної акції фонду, їжа безкоштовна, щоб вони отримали максимальне задоволення і позитивний настрій. Діти задоволені, ми отримуємо масу позитивних відгуків, всі хочуть сюди повернутися", — додає Сергій Відулін, бренд-шеф фудкорту Ice Peak.

Нагадаємо, 22 жовтня в Маріуполі була урочисто відкрита льодова арена Mariupol Ice Center. Вона стала подарунком рідному місту від президента Фонду - Бориса Колеснікова.

Джерело Україна 24 Теги