"Місяць буде збитковим": ресторатор розповів про шкоду карантину вихідного дня

Експерт назвав ситуацію з карантином вихідного дня тупиковою

"Місяць буде збитковим": ресторатор розповів про шкоду карантину вихідного дня

Введення карантину вихідного дня вбиває ресторанний бізнес. Про це заявив ресторатор Дмитро Федотенков в ефірі каналу "Україна 24".

"На сьогодні я вважаю, що рішення (про введення карантину вихідного дня — ред.) абсолютно деструктивне, воно не веде до зменшення кількості хворих, воно веде виключно до усвідомленого знищення ресторанного бізнесу, кінотеатрів. Це абсолютно тупикова ситуація. Найближчим часом ми прийдемо до повного локдауну, який буде на Новий рік і викличе повне обурення всього населення", — сказав він.

Читайте також: Перегнули палицю: журналістка про причини недотримання карантину в Україні

Популярні відео

Федотенков розповів, чи рятує послуга доставки у вихідні та скільки збитків зазнали ресторани за вихідні на карантині.

"Клієнти приходили та замовляли онлайн, але таким чином ми можемо зберегти 15-20% обороту, не більше. У доставки є своя специфіка. Непогано доставляються, наприклад, суші та піца, але не у кожного закладу в меню є такі страви. І це не про заробляння грошей — йдеться про те, щоб зберегти частину персоналу і платити їм зарплату.

Якщо говорити про збитки, то діяльність у листопаді точно буде збитковою. Порахувати точно поки не можна, оскільки місяць був розірваний — частину ми працювали в повноцінному режимі. Але вже зараз зрозуміло, що діяльність листопада буде збитковою у більшості рестораторів в Україні", — сказав він.

Раніше міністр Кабміну Олег Немчінов розповів про відмінності нинішнього карантину від того, який був раніше.

Джерело Україна 24 Теги