Перегнули палицю: журналістка про причини недотримання карантину в Україні

Олеся Бацман розповіла, що вплинуло на ставлення українців до карантину

Перегнули палицю: журналістка про причини недотримання карантину в Україні

В Україні багато хто ігнорує карантин і протиепідемічні заходи, заявила журналістка, головна редакторка видання "Гордон" Олеся Бацман в ефірі каналу "Україна 24".

"Я говоритиму з точки зору обивателя. У момент коронавірусу й коронакризи кожен з нас повинен бути сам собі помічником і лікарем, у тому плані, що неможливо було настільки пофігістично ставитися до запобіжних заходів. Місяць тому я була в Одесі й була шокована тим, що в масках були тільки ми - в ресторанах, аптеці, супермаркетах. Кажуть: та нормально, ми південні люди, не віримо у все це. При цьому у них в коридорах лежали хворі. Одеса — це тільки приклад, таке є у всіх містах. В інших країнах всюди дотримуються запобіжних заходів, сказали робити так, всі роблять, і штрафи беруть реально, а не як у нас", — сказала вона.

Читайте також: Ексміністерка назвала причини, чому українці не дотримуються карантину

Бацман пояснила, чому у людей таке ставлення до карантину.

"У нас була провалена робота з населенням. Навесні перегнули, налякали, як виявилося, парки закривали, щоб психологічно вплинути, це теж погано. І в результаті ми отримали те, що отримали. У нас було 7 місяців для підготовки медичної системи, для цього є ковідний фонд. Китайські бізнесмени, я знаю, пропонували під ключ зробити кілька лікарень, умовно кажучи, за 25 млн доларів за лікарню, це б розвантажило систему", — сказала вона.

Раніше міністр Кабміну Олег Немчінов розповів про відмінності нинішнього карантину від того, який був раніше.

Джерело Україна 24 Теги