"Йде антивакцинна кампанія": лікар розповів про проблеми з вакциною проти коронавірусу

Епідеміолог розповів, коли в Україні з'явиться вакцина від COVID і як скоро вона дасть ефект

"Йде антивакцинна кампанія": лікар розповів про проблеми з вакциною проти коронавірусу

Кампанія проти щеплень стала проблемою в Україні. Про це заявив епідеміолог Андрій Александрін в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи тему вакцинації проти коронавірусу.

"Ми опрацьовували кілька варіантів, уявімо. Якщо дійсно вакцина з'явиться, якщо ВООЗ рекомендуватиме ту чи іншу вакцину, вона з'явиться в нашій країні восени 2021 року, це найоптимістичніший варіант. Але у нас проблема в тому, що йде агресивна антивакцинна кампанія. Ми уважно спостерігаємо за рівнем вакцинації проти грипу і бачимо, який низький рівень вакцинації і як мало завезли до нас вакцини. Якщо ми почнемо восени 2021 року вакцинуватися, напевно, у нас почнеться досить серйозне падіння (захворюваності - ред.), або ми перестанемо переживати до червня 2022 року", — сказав він.

Читайте також: Коли вакцина проти коронавірусу з'явиться в Україні: озвучено уточнений прогноз

Популярні відео

Також лікар розповів, що коронавірус виявився непрогнозованим.

"COVID-19 спростував всі прогнози, які були, найоптимістичніші та найгірші. Той рівень захворюваності, який ми очікували, наприклад, у листопаді, він вже показав в кінці вересня. На жаль, наш уряд не робить системних висновків з усього цього. На сьогодні можна побачити велику кількість висловлювань лікарів, що збільшився потік важких пацієнтів, які призводять до смертних випадків", — сказав він.

Раніше Александрін розповів, що система охорони здоров'я вже не витримує темпів епідемії коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги