Обговорюються різні варіанти: міністр розповів про нові особливості карантину

Олег Немчінов пояснив, чим новий карантин відрізняється від адаптивного

Обговорюються різні варіанти: міністр розповів про нові особливості карантину

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні поки немає ніякої дати щодо введення жорсткішого карантину, це план Б на випадок, якщо не спрацює карантин вихідного дня. Міністр Кабміну Олег Немчінов розповів в ефірі каналу "Україна 24" про відмінності нинішнього карантину від того, який був раніше.

"Прем'єр-міністр написав максимум з того, що зміг зробити, тобто з експертним середовищем обговорюються різні варіанти. Поки немає чіткого сценарію, я думаю, що не варто коментувати.

Ми фактично 10 днів тому відійшли від карантину регіонального, або принципу світлофора, як це у нас називалося, коли існували червона, помаранчева й зелена зони. Зараз діють обмеження карантинного для, властивого помаранчевій зоні. Плюс ми дали можливість місцевим ТЕБ та НС (комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій — ред.) впроваджувати заходи, характерні для червоної зони", — сказав він.

Читайте також: Посилення карантину: економіст розповів, у скільки Україні обійдеться локдаун

Популярні відео

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи можливі в Україні в рамках посилення карантину такі заходи, як комендантська година і повна зупинка транспорту.

Джерело Україна 24 Теги