Потрібно ослаблення карантину — нардеп навів для прикладу Польщу

Валентин Наливайченко розповів, як допомогти економіці під час карантину

Потрібно ослаблення карантину — нардеп навів для прикладу Польщу

Україні варто в питанні карантину взяти приклад з Польщі, заявив народний депутат, ексглава СБУ Валентин Наливайченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Сусідня Польща розглядає не посилення карантину, а, навпаки, ослаблення, але ослаблення яке? Економічне, перш за все для своїх бізнесменів, для своїх малих підприємств. У цьому повинна бути головна роль, як це не дивно прозвучить, Міністерства економіки, яке повинно було б займатися саме цими справами. На жаль, нинішній міністр економіки вже понад 8 місяців є найбільш провальним міністром економіки, жодного економічного кроку для виживання під час карантину ми поки що не побачили від міністерства", — сказав він.

Читайте також: Посилення карантину: економіст розповів, у скільки Україні обійдеться локдаун

Популярні відео

Наливайченко назвав три речі, які є важливими під час карантину.

"Зараз повинні бути максимальні ініціативи від уряду, Міністерства економіки, щоб все-таки працювали маленькі заклади, кафе, ресторани, з дотриманням правил гігієни, і друге — пільгове оподаткування, особливо що стосується оренди на період карантину. Я вже не кажу про третю складову, яку українська економіка не витягує — компенсація збитків", — сказав він.

Раніше лікарка-педіатр, доктор медичних наук Марина Маменко заявила, що рано чи пізно Україна прийде до необхідності тотального локдауну замість карантину вихідного дня.

Джерело Україна 24 Теги