"Це знущання": екснардеп пояснив, що не так з карантином вихідного дня

Борислав Береза вважає, що локдауну уникнути не вдасться

"Це знущання": екснардеп пояснив, що не так з карантином вихідного дня

Україна не зможе уникнути повного локдауну, оскільки карантин вихідного дня не рятує від коронавірусу, а лише знищує економіку.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів ексдепутат Верховної Ради Борислав Береза.

"У влади є розуміння, наскільки непопулярним є рішення про локдаун, але немає варіантів, щоб обійти його. Тому влада зараз відтягує це питання, але потім скаже: знаєте, ми не впоралися, але робили все, що могли, і ви повинні нас зрозуміти", - сказав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: лікар пояснив, чи спрацює карантин вихідного дня

На думку колишнього депутата, за час епідемії коронавірусу влада "не робила все, що може".

"Не робила запаси кисню, систем подачі кисню, хоча могла це зробити за останні 7 місяців. Не створила нові госпіталі, не підготувала нових медсестер... Можна зробити велику кількість ліжок, а хто буде обслуговувати хворих? Тому влада намагається якось уникнути відповідальності, але від локдауну нас ніщо не врятує", - упевнений Береза.

Популярні відео

Екснардеп розповів, що спілкувався з представниками мереж кінотеатрів, "і вони всі майже погодилися з тим, що локдаун буде, і чим швидше він пройде, тим швидше буде відновлюватися бізнес".

"Те, що відбувається зараз - це знущання з бізнесу і знищення малого та середнього бізнесу. Локдаун повинен проходити на 100%, і це дуже не подобається деяким українцям, але як це має бути? Сьогодні карантин вихідного дня, але що, люди перестали користуватися транспортом? А в інші дні? Ми не бачимо зменшення захворюваності, локдаун буде, і влада повинна прийняти це рішення, хоч воно і непопулярне", - підкреслив він.

Читайте також: З коронавірусом за кермо: лікар застеріг українських водіїв

Нагадаємо, інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли в Україні можуть запровадити повний локдаун.

Джерело Україна 24 Теги