Аварії з таксі в Україні: ексдепутат назвав три причини

Борислав Береза розповів, що потрібно зробити, щоб знизити число аварій на дорогах

Аварії з таксі в Україні: ексдепутат назвав три причини

Про причини ДТП в Україні, що почастішали, розповів колишній народний депутат Борислав Береза ​​в ефірі каналу "Україна 24". Під час програми обговорювалася нещодавня аварія в Києві, коли таксі врізалося в зупинку громадського транспорту, в результаті чого загинули дві жінки.

"Перше і дуже важливе — це культура водіння. Друге — кілька тижнів тому на Хрещатику була не менш гучна аварія, яка теж забрала життя. А в кожній ситуації потрібно вивчати, чому так сталося. Чому людина, яка втомилася або після операції, сідає за кермо. Чому людина, яка сидить за кермом як таксист, порушує дорожні правила й звикає до цього. Потрібно розбиратися й потрібно регламентувати", — сказав він.

Читайте також: Безпечне таксі: експерт розповів про правила вибору служби

Популярні відео

Також Береза ​​заявив про необхідність ліцензувати діяльність служб таксі.

"І ще одне. Поки люди будуть ставитися до таксі не як до сервісу, а незрозуміло як, а держава не буде реагувати на те, що потрібно ліцензувати цей бізнес, — до того часу в нас будуть проблеми. Тому що в усьому світі вирішили так, що необхідні ліцензії на таксі", — сказав він.

Нагадаємо, раніше радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Михайло Апостол розповів про жахливу статистику ДТП в Україні.

Джерело Україна 24 Теги