"Люди хочуть веселитися": шоумен розповів про свята на карантині

В'ячеслав Матюхін розповів, як українці організовують весілля та корпоративи під час карантину

"Люди хочуть веселитися": шоумен розповів про свята на карантині

Як шоу-бізнес виживає в карантин вихідного дня, розповів шоумен В'ячеслав Матюхін в ефірі каналу "Україна 24".

"Заборона дуже впливає на те, що люди бояться святкувати, і звичайно, обіги впали. Навесні була надія, що карантин побуде якийсь короткий час і припиниться, але те, що зараз ввели карантин вихідного дня — це підрізали крила всій сфері. Але в цілому люди все одно святкують, але в будні — людей не зупинити, вони хочуть веселитися і відпочивати", — розповів він.

Читайте також: Жорсткий карантин допоможе не відразу: лікар про тонкощі локдауну

Популярні відео

Шоумен розповів, що люди продовжують організовувати свята з певними застереженнями та обмеженнями.

"Весілля люди перенесли на прийдешній рік, і зараз більше свят — це корпоративи. Весілля — це літнє свято, оскільки наречені хочуть отримати гарні фотографії. Все, що було заплановано на ці вихідні, переноситься на пізніший час. На новорічні корпоративи продзвони почалися ще з вересня, зараз їх ще більше. Але особливість у тому, що заздалегідь обговорюється, що буде, якщо введуть локдаун.

Цікаво було спостерігати, коли було обмеження до 22:00, то весілля закінчувалися о 21:30. Так само зараз на корпоративах, організатори намагаються все припинити за годину до обмеження, щоб встигнути зробити демонтаж і поїхати. Це більше схоже на дитяче свято, але люди хочуть свят", — сказав він.

Раніше експерт з нерухомості Сергій Курганов розповів, як винайняти житло на новорічні свята.

Джерело Україна 24 Теги